Informace o CMC

Informace o CMC

CMC Graduate School of Business je jedním z nejprestižnějších poskytovatelů manažerského vzdělávání v České republice s více než dvacetiletou zkušeností.

Sledujeme trendy a s neustále se měnícími potřebami vzdělávání dospělých přicházíme na trh s novými vzdělávacími přístupy a modely. Běžné prezenční kurzy jsme nahradili tréninky k osobnímu rozvoji jedince. Implementujeme nové metodické přístupy založené na aktuálních poznatcích neurovědy v kombinaci s efektivním využitím ICT nástrojů.

Nabízíme celou řadu originálních kurzů exekutivního a jazykového vzdělávání, odborných seminářů a programů šitých na míru zákazníka. Školíme management, personalisty, obchodníky i mistry.

Jsme partnerem Světového ekonomického fóra (WEF) a za Českou republiku se významně podílíme na přípravě podkladů pro vydání ročenky "The Global Competitiveness Report" (Zpráva o globální konkurenceschopnosti).

CMC Graduate School of Business je členem České manažerské asociace (ČMA) a Asociace institucí vzdělávání dospělých (AIVD).